5 عامل شکست کار در منزل

5 عامل شکست کار در منزل

 اگرچه کار آسان در منزل می تواند یک منبع درآمد خوب و مناسب برای افرادی باشد که دارای هنرهای خانگی هستند؛اما در صورت نداشتن هدف و عدم برنامه ریزی مناسب،این کسب و کار به شکست می انجامد.بنابراین،برای موفقیت در کسب و کار آسان در منزل لازم است که به موارد زیر پایبند باشید.

 

5 عامل شکست کار آسان در منزل که باید ازآن ها اطلاع داشته باشید!

چند سالی است که با توجه به روند غیر حضوری شدن کارها،بسیاری ازافراد به جای کارکردن در بیرون ازمنزل ترجیح می دهند که کار آسان در منزل را تجربه کنند. موفقیت دراین  راه مستلزم وجود هدف و برنامه ریزی مناسب و درست می باشد.دراین مقاله قصد داریم شما را با 5 عامل شکست کسب و کار آسان در منزل آشنا کنیم تا بتوانید با اطلاع ازاین نکات یک درآمد خوب،مناسب و پایدارداشته باشید.

 

کار آسان در خانه

کار آسان در خانه

 

1) نداشتن هدف؛آفتی برای کسب و کار آسان در منزل 

 نداشتن هدف در زندگی و امور شغلی،بسیاری از افراد رااز ادامه راه ناامید می کند.برای انجام کار آسان در منزل نباید در ابتدای راه بی هدف جلو بروید.به طورمثال ممکن است شما به انجام کسب و کار الکترونیکی یا چندین کار خانگی علاقمندهستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید.توصیه ما این است که بیش از دومورد را انتخاب نکنید تا فرصت توسعه مهارت ها و دریافت بازخورد را داشته باشید.خبرگی دریک یا دو کار بهتر از انجام چندین کار سطحی است.

هدف خود را به طور دقیق مشخص کنید.درانتخاب هدف مشورت بگیرید.این هدف رابه اهداف کوچک تر و قابل سنجش و کنترل پذیر بشکنید.مسیرومیزان دستیابی به اهداف را به طور مرتب پایش کنید.اگر تناسبی با وقت و توان شما ندارد آن را اصلاح کنید.و آنقدر تجربه کنید که در این کار خبره شوید،یادمان نرود «خواستن،توانستن است». برای حصول موفقیت،صرف هدف گذاری و ثبت هدف ها کافی نیست و به برنامه ریزی منسجم و درست نیاز می باشد.

 

داشتن هدف

 

 

2)عدم برنامه ریزی مناسب برای کار آسان در منزل

عامل بعدی نداشتن برنامه منظم،درست و مناسب جهت انجام کار می باشد.درواقع افراد فکرمی کنند چون کارآنها درمنزل است،بنابراین درهر ساعتی از شبانه روز قادر به انجام کار خواهند بود،این باورغلط می تواند افراد رابه سمت و سوی شکست در کسب و کارهای خانگی و الکترونیکی سوق دهد.بنابراین، برای داشتن کار آسان و پردرآمد در منزل یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید.برنامه ریزی استفاده‌ی مفید از وقت برای رسیدن به هدف با درنظر داشتن توانمندی ها است.اگر وقت محدودی دارید توصیه ما این است که به این روش عمل کنید: جدولی تهیه کنید و وقت های آزادتان را مشخص کنید.زمان مشخصی را برای کار خودتان در نظر بگیرید و سعی کنید که به این زمانبندی پایبند باشید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.اولویت بندی داشته باشید،به برنامه خود مقید باشد،فرصت های یادگیری و ارتقاء مهارت را دربرنامه خود بگنجانید.کارهای خود را به کارهای کوچکتر تقسیم کنید و برای انجام هر جزء کار،ارزش مشخصی قرار دهید.با این کار پیشرفت شما قابل سنجش می شود.برای انحراف از برنامه،برای خود جریمه وضع کنید.هدف خود را در بالای برنامه بنویسد و در تمام مراحل کاراین هدف را دنبال کنید.اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود را مشخص کنید زمانی که شما برنامه ای برای خود تنظیم می‌کنید ذهن شما و توان شما برای رسیدن به آن متمرکز می‌شود.این همسویی باعث می شود قوای شما هرزنرود و احتمال موفقیت افزایش یابد.

 

برنامه ریزی مناسب

 

 

3) نداشتن نظم برای انجام کار آسان در منزل

یکی دیگر از عواملی که می تواند کسب و کار خانگی یا الکترنیکی  شما را به شکست هدایت کند،این است که نظم خاصی را برای انجام کار درمنزل برای خود در نظر نمی گیرید.درست است که کارهای خانگی،این ویژگی را دارند که به افراد کمک می کنند که یک برنامه ریزی منعطفی داشته باشند؛اما نباید از این موضوع غافل شد که بی نظمی در کسب و کار در منزل،آفتی برای کسب و کارهای خانگی و الکترونیکی است. بنابراین،همیشه برای انجام کار در منزل برنامه ریزی مناسب داشته باشید و حتی الامکان سعی کنید که این برنامه ریزی از یک نظم خاصی برای گسترش درآمد شما پیروی کند.

 

نداشتن نظم

کار آسان و پردرآمد در منزل

 

4) نداشتن ذهنیت مناسب از درآمد قابل دریافت 

ممکن است در ابتدای شروع کارتان تصور کنید که کسب و کار آسان در منزل،درآمد مشخص و یا ثابتی ندارد و یا حتی هیچ ذهنیتی در رابطه با مقدار درآمد خود ازاین نوع کسب و کار نداشته باشید.نداشتن ذهنیت،باعث می شود که شما دقیقا هدف مالی خود را ندانید وبه طور دقیق متوجه نشوید که برای چه هدف مالی تلاش می کنید! این موضوع باعث بی نظمی ذهن شما می شود.ازطرفی داشتن یک ذهنیت دررابطه با میزان درآمد باعث می شود که شما روزانه تلاش بیشتری برای کسب درآمد مد نظر خود داشته باشید.به هر حال،دراین راه لازم است جامعه هدف خود را پیدا کنید و برای ورود به آن فکر کنید،مشورت بگیرید و راه های مختلف را تجربه کنید.میزان درآمد به میزان تلاش و نو آوری شما و ارتباط با مخاطب یا مصرف کننده محصول یا خدمت شما وابسته است.این ها را به تدریج به دست می آورید.

 

ذهنیت مناسب از درآمد

شکست در کسب و کارهای خانگی

 

5) بلند پروازی عامل دیگری برای شکست کسب و کار آسان در منزل

و اما آخرین عامل شکست در کسب و کارهای خانگی و الکترونیکی،بلند پروازی افراد است.در واقع،وجود یک ذهنیت بلند پروازانه می تواند باعث نا امیدی و ضعف در کار آسان در منزل شود.بنابراین، هیچ گاه قبل از شروع یک کار آسان و پردرآمد در منزل،یک هدف بلند پروازانه و غیر قابل دسترس برای خود در نظر نگیرید که در ادامه کارو نرسیدن به این هدف،باعث ضعف و نا امیدی شما می شود. لذا گام به گام جلو روید،با دستیابی به هر هدف،گام بعدی را بردارید.کسب و کار نوپا مثل کودکی است که به تازگی می خواهد بایستد و راه برود.ممکن است چند بار هم زمین بخورد اما چون مفهوم شکست در ذهن او نیست دوباره تلاش می کند و موفق می‌شود.ابتدا گام‌هایش لرزان است اما پس از چندی استوار می شود.

بلند پروازی

 

 

 

 

https://freepik.com

 

انصراف از نظر
فیلترها
Sort
display

شما می توانید وب اپلیکیشن سیلور سیب را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

کافیست گزینه Add To Home Screen را در مرورگر خود انتخاب کنید.